Telefonumun anakartını değiştirebilir miyim?

abduss (1) 6 yıl önce sordu

Samsung Galaxy S5 G900H model telefonum var. S5 G900H modeli, G900F modelinden yavaş ve 4.5G desteklemiyor. Telefonların dış görünüşlerı falan herşeyi aynı. S5 G900F model anakart alıp bu cihaza takabilir miyim?

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Telefonunuzun anakartını değiştirmeye çalışıyorsunuz? Doğru mu anladım? :)

abduss 6 yıl önce

Evet ama benim cihazım g900h istediğüm g900f dış görünüş-anakartın tipi falan herşey aynı sadece istediğim anakart daha hızlı ve 4.5G si var

abduss 6 yıl önce

İkiside S5 anakartı

omercik 6 yıl önce

Böyle bir şey mümkün değil. Telefonlarda anakart değişimi yapamazsınız. @abduss

abduss (1) 6 yıl önce cevapladı

Evet SAMSUNG S5 cihaz ama g900h modeli ben g900f anakart takabilirmiyim