Telefonumun şarjı çabuk bitiyor. Problem ne olabilir?

kullanici872788 (1) 6 yıl önce sordu

Dün bir sitede filme baktıktan sonra şarjım hızla tükenmeye başladı. Bunun bir çözümü var mı? Telefonumda virüs olduğunu düşünüyorum.

En iyi Android virüs programı hangisi?

Toplam 3 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Avast Mobile Security & Antivirus 2018 (tıkla)

Kaspersky Mobile Antivirus: AppLock & Web Security (tıkla)

Telefonunda virüs olabilir ama bir başka problemde olabilir. Çok yönlü araştırmalısın.

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Şarjın çabuk bitmesi telefonda virüs olduğunun %100 kanıtı değildir. Bataryan problemli olabilir. Başka ihtimallerde var.

nvidiagtx (690) 6 yıl önce cevapladı

Arka plan uygulamaları çok yiyor olabilir,
Bataryada bir problem olabilir,
Virüs/Zararlı yazılım bulaşmış olabilir,

En ideali, Factory Reset ( Fabrika ayarlarına geri dönme ) Yapmalısın.
Benim eski tabletimde'de bu sorun var 5 dakika içinde %90 şarjı bitiriyor Fabrika ayarlarında döndürüyorum 2 gün normal sonra yine pert...