Telefonun bit değerini değiştirmenin bir yolu var mı?

kullanici248015 (1) 4 yıl önce sordu

Ben TFT indircen her şeyim uyuyor ama sadece bit uymuyor baktığımda 32 bit mode yazıyor onu nasıl 64 bit yapcam bir yolu varmı lütfen yardımcı olun .

darkcrak 4 yıl önce

Telefonunun marka modeli nedir?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

Telefonun 32 bit ya 64 bit olması demek, işlemci ve telefon anakartının 64 bit veya 32 bit mimaride tasarlanmış olması demektir.

Bunu değiştiremezsin.  İşlemcin 32 bitse bunun 64 bite çeviremezsin. Bu tamamen donanımla alakalı bir durumdur.

kullanici248015 4 yıl önce

Yanı ben hiç bir şekilde 64 bitlik bir oyunu kuramazmiyim 32 bit telefona

kullanici248015 4 yıl önce

Bende cunki 64 bit ...... (32 bit mode ) yazıyor yani değişmesi mümkün değilmi