Telefonun durduk yere kasmaya başladı ne yapabilirim?

andromobil (74) 4 yıl önce sordu

Aptoide Diye Bir Uygulama Dan Güncel Olmayan Uygulamaları Güncelledim Ve Telefonum Durduk Yere Kasıyor Ve Donuyor YouTube Da Düzgün Bir Şekilde Video İzliyemiyom

Toplam 1 cevap

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

Telefonunu sıfırlayabilirsin. Sonra da güncellemeleri Google Play üzerinden yükleyebilirsin. Belli ki yaptığın güncelleme çalışması sorun çıkartmış.

andromobil 4 yıl önce

abi öyle yapmayı düşünmüyor değilim zaten bie telefonu şarj ederken ısınma sorunu var ve bir şey dinlerken izlerken takılıyor