telefonun şarjı %30 a geldiğinde kendiliğinden kapanıyor

skadir41 (1) 8 yıl önce sordu

telefon markası s3 mini ve telefonda takılırken %30 lara gelince kapanıyor birden yardım edermisiniz?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 8 yıl önce cevapladı

Bataryanızın ömrü dolmuş olabilir. Bunu anlayabilmek için telefonunuzu sıfırlayın.

Tabi önce yedek aldın. Önemli bilgilerim, programlarım var diyorsanız o zaman tavsiyem doğrudan yeni bir pil alın.

Benzer bir durumla ben de karşılaştım. %20-30 civarında telefon kendiliğinden kapanmaya başladı. Sorunu batarya değiştirecek çözdüm.

uzmanim.net'te bir arkadaşın tavsiyesi ile orjinal yerine Deji marka batarya aldım. Sorunsuz çalışıyor.

Deji bataryalar nasıl?  linkinde arkadaşın deneyimini bulabilirsiniz.