Telefonun Wifi Kapsama Alanını Arttırabilir Miyiz ?

yardim1315 (37) 6 yıl önce sordu

Benim telefonum pek iyi wifi görmüyor kapsama alanını arttırmanın bir yolu var mıdır ?

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Bu, cihazın içindeki Wi-Fi çipiyle alakalı bir durum.. Yapabileceğin birşey olduğunu zannetmiyorum

yardim1315 6 yıl önce

Cevapladigin icin tesekkur ederim abi

ismailsarp (6010) 6 yıl önce cevapladı

@farurhenho arkadaşımızın dediği gibi telefon içindeki alıcıları değiştireyemeceğimiz için kapsama alanı arttıramayız.Modem veya interneti dağıtan Access Point gibi cihazlarınızın yerini değiştirmeyi deneyebilirsiniz.