Telefonunumma birden ekran kararıyor ve resim seçilmesdi yazıyor bazen bu hatayı verirken yuva bağlandı yazıyor üstte ne yapmaliyim

kullanici60996 (1) 6 yıl önce sordu

Telefonumun markası Samsung Galaxy J3 2016

Ne yapacam telefonunda ödev yaparken bir Anda  karşıma çıkıyor ve cildiriyorummm telefonu kırmadan düzeltmek istiyorum ne yapmaliyim

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Telefonunu sıfırla fabrika ayarlarına al düzelir.

lucas77 6 yıl önce

Resim seçilmesdi derken o nedir onu bilmiyorum ama ben ocak aylarının başında not 3 kullanıyordum bendede öyle hata veriyordu şarz a takınca yuva bağlandı diye. Sonra telefoncuya vermiştik malesef ki telefonun soket i yapılması gerekiyordu. Ama bazı soket lerin çoğu olmuyor onu söyliyim sonra yeni not 3 almıştık. Yani eğer servisi varsa bi gönder derim en güvenlisi