telekom ankastre kutusu

anil3422 (3) 6 yıl önce sordu

Arkadaşlar kolay gelsin. yeni yapılan bir binaya taşındık bir ay önce nakil için basvuru yaptık ankastre kutusu binada yok sanırım hat çekilmesi gerekiyor neyse bekleyeceğiz ancak esas sorum bu ankastre kutusunu biz bina sakinleri olarak kendimiz mi taktiracagiz yoksa telekom ekibi kendi mi getirecek ? bir de ne kadar sürer sizce bu işlemler ?

Toplam 2 cevap

murat (12492) 6 yıl önce cevapladı

Türk Telekom ankastre kutusu o bölgedeki ihtiyaca göre yerleştirilir.  Siz nakil için başvuru yapmışsınız, gelen ekip binanın ve bölgenin durumunu analiz eder ve buna göre işlem yapar. Sizin ek bir işlem yapmanıza gerek yok.

Ankastre kutusunun yerleştirilmesi, bulunduğunuz bölgedeki telekomun iş yüküne bağlıdır. Gelen ekip size bilgi verecektir.

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Herhalde apartman girişindeki telefon hat dağıtım kutusu TürkTelekom tarafından takılır.

Daha fazla bilgi için;

TürkTelekom müşteri hizmetleri, tel: 444 1 444

Ayrıca bağılı bulunulan TürkTelekom ilçe/bölge müdürlüğüne sorulabilir/sorulmalıdır.