Televizyon akıllı TV ye çevrilir mi?

aserifkuzu (188) 6 yıl önce sordu

Selam dostlar

TV ler akıllı TV ye çevrilir mi? ROM atılır mı? Android sisteme çevrilebilir mı?

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

aserifkuzu 6 yıl önce

Yani şu benim kendinden uydu alıcısı regale bilgisayarla bağlanıp böyle bireylerini değiştirip akıllı TV yapamıyoz mu @temmuz :))

aserifkuzu 6 yıl önce

İlla bayılmak lazım mı yani parayı :)

aserifkuzu 6 yıl önce

@temmuz vur dedim öldürdün dostum :)) eyvallah ;)

temmuz 6 yıl önce

Maalesef .. İllede bayılmak lazım :) @aserifkuzu

aserifkuzu 6 yıl önce

Belki @ismailsarp @toprak34 @alattin @candan ın bi fikri vardır daha ucuz olan :)

temmuz 6 yıl önce

Ucuz etin yahnisi yavan olur diye bir söz var, sen omu biliyormusun :) @aserifkuzu

aserifkuzu 6 yıl önce

Umut fakirin ekmeği diyorum o zaman @temmuz :)

temmuz 6 yıl önce

Alacak olursan en ucuzu ANDROİD SMART TV BOX 2GB RAM 8 GB HAFIZA MİNİ PC 276 Lira. Daha ucuzlarını düşünmemelisin. Zira pek bir işe yaramaz (beklentilerini karşılamaz) paranda boşa gider @aserifkuzu

aserifkuzu 6 yıl önce

Eyvallah @temmuz sağolasın dostum :)

temmuz 6 yıl önce

:) @aserifkuzu

toprak34 6 yıl önce

@aserifkuzu @temmuz 'un dediğini yap bencede :)

temmuz 6 yıl önce

Alacak olursan ucuz olarak ANDROİD SMART TV BOX 2GB RAM 8 GB HAFIZA MİNİ PC olabilir demiştim ama biraz bakınca bu tavsiyemi geri çekiyorum. Zira fiyatlarda bir tuhaflık var. Zira 148 Lira ile 276 Lira arası değişiyorlar aynı ürün olmasına rağmen. Acaba niye? Huylandım doğrusu, alacak olursan bunu almamalsın diye düşünüyorum @aserifkuzu

aserifkuzu 6 yıl önce

Bence de o daha uygun gibi

alattin 6 yıl önce

@aserifkuzu, @temmuz gerekli olan her şeyi yazmış. Ben Xiaomi markasının ürünlerini beğeniyorum. Fiyat / performans olarak iyi oluyorlar. Ama bildiğim ve önerebileceğim bir ürün yok açıkcası.