Televizyon hd kanalda donmalar oluyor

ozgurlol (268) 5 yıl önce sordu

Televizyon hd kanalda donmalar oluyor,star tv hd izliyorduk ekran dondu renkler falan degisti normal hd hd olmayan kanali actik duzeldi

Marka kablotv

Televizyin arcelkk

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

Televizyon hiç bir zaman donmaz

Sorunun Çanak antenden kaynaklana bilir rüzgar falan estiğinde çanak anten yerinden oynayınca kanallar donmaya başlar ve kanal gidip gelir çıt pıt sester çıkartır bizim çanak anten de oynuyor aynı anteni sabitleyince düzeliyor televizyoncuya git ve bakmasını iste :/

ozgurlol 5 yıl önce

@darkcrak neden donmaz? Hem bizim televizyin antenli değil..

darkcrak 5 yıl önce

Televizyonda oyun oynamıyorsun bir şey yüklemiyor'sun ki nasıl donsun :/ sadece digitürk vs kutuyu televizyona takıyorsun ve televizyon çalışıyor onunla birlikte donma imkanı yok televizyonun yani nasıl ps4 oynayınca en ağır oyun bile oynanıyor :/ @ozgurlol

murat (12492) 5 yıl önce cevapladı

Kablo Tv yayını ile alakalı bir sorun oluşmuş olabilir. Sorun devam ediyor mu?  Eğer çanak kullanıyor olsaydın Çanak döndmüştür ve yeniden ayarlanması gerekir diyecektim ama kablo tv kullanıyormuşsun. Sorunun Tv de olduğunu düşünmüyorum.  Sorun devam ediyor ve kalıcıysa kablo tv yi araman gerekebilir.