Televizyonda sesin geç gelmesi.

yusufcb (30) 4 yıl önce sordu

Sorun şu ki; teleziyonun dahili uydusundan televizyon izlerken seste hiçbir sıkıntı olmuyor ama hdmi girişleri ile televizyona bağlı olan hem tivibu hem de digitürkte yayını bir süre izledikten sonra bir cızırtı geliyor ve ardından ses görüntüyle uyuşmuyor ses geç gelmeye başlıyor. tivibu ve digitürk ü başka televizyonda denediğimde bir sıkıntı olmuyor philips marka televizyonda sıkıntı yaratıyor. sorun donanımsal mıdır ? yazılımsal olarak elimizden bir şey gelebilir mi ? çözünürlük ayarlarını değiştirmeyi denedim. başka bir hdmi kablo alıp denedim lakin çözüme ulaşamadım. başka ne gibi bir alternatif çözüm yolu olabilir ?

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Televizyonda ilk kez senden duydum yazılımsal hata olduğunu :D

Televizyonunun markası nedir?