Telifli videodan telif yememek için ne yapmalıyım?

ozgurlol (268) 6 yıl önce sordu

Selamlar.

Bazı filmler var bunları YouTube'a yükleyeceğim. Filmin etrafında çerçeve falan oluyorsa ve film ekranı küçülürse telif yer miyim?

Toplam 3 cevap

semihs10 (41) 6 yıl önce cevapladı

Telif işleri sıkıntılı, tehlikeli işlerdir. Özellikle de film gibi videolar paylaşacaksan. Bulaşma derim.

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Yapacak bir şey yok. Telifin özelliği budur zaten. Kendine has olan bir içeriği koruma altına almak. İllegal sayılabilecek işlerle uğraşmaman daha mantıklı olacaktır.

nvidiagtx (690) 6 yıl önce cevapladı

Telif işleri çok sıkıntılı işlerdir. eğer birinden izin almadan onun videosunu paylaştığın zaman telif atabilir ve seni Mahkemeye kadar götürebilir.