Telofondaki notları bilgisayara nasıl aktarabilirim?

mutecessis (216) 5 yıl önce sordu

Telefondaki "Not" uygulamasındaki notları nasıl bilgisayara kopyalayabilirim ?

Toplam 1 cevap

ybaskin34 (1440) 5 yıl önce cevapladı

Öncelikle telefon marka - model nedir ?

" OneNote " kullanarak kolay bi şekilde bilgisayarda erişim sağlanabilir.

Onedrive ile bilgisayara aktarabilirsin.

Öncelikle notlar bölümüne gir oradan paylaş 'ı seç ardından onedrive seç ve aktarma başlayacak. Aktarma bittikten sonra bilgisayardan onedrive sitesine giriş yaparak dosyayı bilgisayara indirebilirsin.

ekstra olarak bazı telefon marka - modeline uygun programlar ile halledebilirsin diye düşünüyorum. ( örneğin samsunglar için samsung kies programı ile )

onedrive dışında mega , google drive vs. vs. bulut depolama ile aktarım sağlayabilirsiniz.