Temp dosya veya dizini, bozuk ve okunamaz durumda

atmc35 (-1) 9 yıl önce sordu

Online oyunlar hariç diğer oyunları çalıştırmak istediğimde bu hatayla karşılaşıyorum.Daha önce böyle bir hata almamıştım.Lütfen yardımcı olur musunuz ?

Aldığım hata şu şekilde

"speed.exe - bozuk dosya"

Temp dosya veya dizini, bozuk ve okunamaz durumda. Lütfen Chdksk hizmet programını çalıştırın.

Toplam 1 cevap

murat (12492) 9 yıl önce cevapladı

Hatanın sebebi bozuk dosya sistemi olabilir.

Bunun için şu işlemi yapın:

  1. Başlatı tıklayın.
  2. Çalıştıra CMD yazın ve enter tuşuna basın
  3. Komut istemi satırında şu komutu uygulayın.
  4. chkdsk  /r /f
  5. bu komuttan sonra enter tuşuna basın.
  6. Size bir soru soracaktır bu soruya E tuşuna basarak onay verin.
  7. Bilgisayarı yeniden başlatın.

Bu işlem disk taramasını başlatacaktır.  Disk taraması bittikten sonra MalwareBytes programı ile bilgisayarınızı derin bir taramadan geçirin. MalwareBytes nasıl kullanılır?