terendo tünel geçişi olmuyor

power (-1) 9 yıl önce sordu

''terendo bloohet te sorun yaşıyorum'' tünel geçiş ağı ve çevre bloothet lere bağlanamıyorum yardım bloothet hoperlör bazen bağlanıyor bazen bağlanmıyor Lütfen çevre aygıtı veya Bloothet speaker s-10 çalışmıyor acaba yazılımı varmı bloothette verim alamıyorum lütfen yardım lütfen yardım lütfen yardım tünel geçişide ne oluyor aygıt yönetici de ünlem işareti üçgen sarıu gözüküyor

Toplam 1 cevap

laboustasarim (693) 9 yıl önce cevapladı

öncelikle uzmanım net hakkında kısmındakı kuralları okuyunuz ve sorunuzu o yönde düzenleyiniz..