TextNow mesaj gelmiyor

ozgurlol (268) 5 yıl önce sordu

@farurhenho nun sahte numara alma konusunda dediklerini yaptım youtube kakanalımı doğrulamak için hesap açtım numarsyı yazdım kod gönderildi yazdi textnowa baktım birşey gelmemişti , ne yapabilirim?

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Google bu sahte numaralar konusunda çok katı. Her zaman başarılı olunamıyor maalesef. Bir de şöyle dene: Tabletinde VPN açıp TextNow'dan mesaj gelmesini bekle bakalım.

Bazen bana da WhatsApp'tan doğrulama kodu gelmiyor VPN açınca geliyor.

infinity (402) 5 yıl önce cevapladı

Eskiden ben farklı yöntemlerle yapardım 20 - 30 tane 6 - 7 modemden Adsense alıp kullanılrdım şimdi oluyormu bilmiyorum.