Tezim .vvv uzantılı crypto ile şifrelendi. .vvv uzantılı word dosyasını nasıl açabilirim?

yonca (1) 8 yıl önce sordu

Merhaba, öncelikle Allah razı olsun. İnsanlara yardimci oluyorsunuz.

Lakin burada konu ile ilgili anlattıklarınızı ne anlamam ne uygulamam imkansız.

Bir kaç word dosyasından oluşan (Sadece biri uzun o da 150 sayfa civarı) tezim kilitlendi.

Sizler nasil yardımcı olur musunuz? Eğer gücüm yeterse bir ücrette veririm.

Bu posta yoluyla değil bir kültür dergisi indirmeye çalışırken oldu. Bir telefonunuz da varsa yarın arayabilirsem çok mutlu olurum. Kolay gelsin.

alattin 8 yıl önce

Geçmiş olsun. Facebook sayfamızdan mesaj atın, yardımcı olmaya çalışalım.

yonca 8 yıl önce

sağolun. mesaj attım.

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 8 yıl önce cevapladı

Facebook sayfamızdan size yardımcı olmaya çalışalım.

http://www.facebook.com/uzmanim.net

vvv uzantılı virüs nasıl temizlenir?