the setup files are corrupted hatası

terlan607 (1) 9 yıl önce sordu

"the setup files are corrupted. please obtain a new copy of the program" hatasi aliyorum netden cozumler aradim ama hic biri ise yaramadi.

the setup files are corrupted. please obtain a new copy of the program hatasının çözümü nedir?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 9 yıl önce cevapladı

the setup files are corrupted. please obtain a new copy of the program hatasının anlamı kurulum dosyalarının bozuk olduğu ve başka bir kurulum dosyasından işlem yapmanız gerektiğidir.

the setup files are corrupted. please obtain a new copy of the program hatasının çözümü için şunları deneyebilirsiniz:

  • Antivirüs programı varsa kapatın ve öyle indirme yapın.
  • Download işlemlerinde indirme yöneticisi kullanın IDM gibi.
  • Bu hatayı tek bir dosyada alıyorsanız programı başka bir siteden tekrar indirin.
  • Farklı bir tarayıcı ile dosyayı indirin ve sonra çalıştırın.
  • Bilgisayarınızda virüs taraması gerçekleştirin : MalwareBytes nasıl kullanılır? linkinden yaralanabilirsiniz.
  • Dosyaları bir indirme yönetici ile indiriyor ve bu hatayı alıyorsanız  indirme yöneticisini devre dışı bırakın.