The spotify application is not responding

bl4lev (790) 3 yıl önce sordu

Spotify bilgisayar üzerinden açmaya kalkıştığımda the spotify application is not responding uyarısı alıyorum bunu nasıl çözebilirim?

Toplam 2 cevap

bl4lev (790) 3 yıl önce cevapladı

Merhaba, bu hatayı çözmek için ilk olarak başlat bölümünden başlayacağız

Ayarlar > Uygulamalar adresini takip ediyoruz ve uygulamaları göreceğiz

Bu listeyi ara içerisine Spotify yazıyoruz ve üzerine tıklayıp Gelişmiş seçenekler'e giriyoruz

Sıfırla butonu basıyoruz işlem başlıyor bekliyoruz işlem bitince Spotify uygulamasını açıyoruz

ve son olarak tekrar giriş bilgilerini dolduruyoruz bilgiler girdikten sonra biraz bekleyin ekran hemen gelmeyecektir bekleme işlemi bitince ekran gelecektir

ve sorun çözüldü

Görev yöneticisi üzerinden yapan ve işe yaramayanlar için bu çözüm bulundu

anilerdogan (1) 3 yıl önce cevapladı

Görev Yöneticisi'nden Spotify'a gelip "Görevi Sonlandır"a tıklamak yetiyor.