this application has requested the runtime to terminate it in an unusual way

suko (1) 7 yıl önce sordu

this application has requested the runtime to terminate it in an unusual way bir program açmaya çalışıyorum ama sürekli bu hatayı alıyorum ne yapabilirim

Toplam 1 cevap

taha17 (91) 7 yıl önce cevapladı

Öncelikle işletim sisteminizi yazın ona göre yardım edebilsinler ve virüs programları ve malwarebytes anti-malware gibi reklam engelleyici yazılımlarla bilgisayarınızı taratmalısınız. Ayrıca burdan cevap bulamazsanız sistem geri yükleme yapın

Buraya tıklayarak sistem geri yükleme yapabilirsiniz