This application requires at least 2 GB of physical memory

murat (12492) 9 yıl önce sordu

Bluestacks kurulumu yapmak isterken

Bluestacks installation failed

This application requires at least 2 GB of physical memory.

Hatası alıyorum. Bluestacks kurulumundaki bu hatanın anlamı ve sebebi nedir?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 9 yıl önce cevapladı

Bluestacks kurulurken alınan This application requires at least 2 GB of physical memory hatasının anlamı Bluestacks kurulumu için yeterli RAM yani belleğinizin olmadığıdır. Bluestacks en azından 2GB fiziksel bellek alanı yani RAM ister.

Eğer bilgisayarınızın RAM'i 2GB'dan az ise Bluestacks kurulumunda This application requires at least 2 GB of physical memory  hatası alırsınız ve Bluestacks kurulumu iptal olur.

This application requires at least 2 GB of physical memory  hatası almamak için bilgisayarınızın RAM yani belleğini arttırmanız gerekecektir.