Toolbarblocker güvenli mi?

ataberk11 (67) 7 yıl önce sordu

Acaba toolbarblocker programı güvenli mi?

Toplam 1 cevap

tahatugyan (1206) 7 yıl önce cevapladı

Merhaba

Gönderdiğin linkteki sitede güvenliği tehdit edecek bir durum söz konusu değil linkteki program yerine Toolbar yazılımını kaldırmak için Adwcleaner adında bir program sorununu çözecektir.

Adwclenar nedir nasıl kullanılır uzmanım nette daha önceden paylaşılmış aşağıdaki  linke tıklayarak incelersen faydalı olacaktır.

Link : Tıkla

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ek olarak gönderdiğiniz sitenin virus total online ve scanurl.net tarama sonuçlarını da aşağıdaki linke tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Virus Total Sonuçları : Tıkla

Scanurl.net Sonuçları : Tıkla

Umarım faydalı olmuştur...

ataberk11 7 yıl önce

bu progranı denedim olmuyor

ataberk11 7 yıl önce

gösterdiğim site güvenilir midir

tahatugyan 7 yıl önce

Sitede güvenliği tehdit edecek bir durum yok