Topladığım bu bilgisayarlar nasıl?

whitemacchiato (25) 6 yıl önce sordu

Toplam 2 cevap

malgibiolan (307) 6 yıl önce cevapladı

RX 580 Alabilirsin.(Gtx1060 6Gb'a göre bellek hızı 92mhz daha fazla.)-(8GB'lik Versiyon)

İ5 8600K Alabilirsin.(oyun testlerinde ryzen 7 1700x ile yarışıyor.)

nvidiagtx (690) 6 yıl önce cevapladı

Sistem gayet iyi parça falan değiştirmene gerek yok bütçene uygun zaten işlemci olarak intel alacaksan anakartıda değiştirmen gerekli bence sistemin parçalarını değiştirme sana yeterince performans verir.

RX 580 8 GB alma derim bütçeni aşar. 900 TL Daha fazla ödemek zorunda kalırsın

i5 8600K, Ryzen 5 1600'e göre Gaming performansı %20 Daha fazla, i5 8600K daha performanslı fakat onun için anakartı değiştirmen lazım bunu aklında tut. Fakat zaten sistemin iyi zorlamaya gerek yok bence