torrent ile oyun indirirken bilgisayarı kapatıp yeniden açtıımda indirmenin otomatik başlamasını nasıl sağlarım

gkha (11) 6 yıl önce sordu

torrennt ile oyun indiriyorum bilgisayarı açtığım zaman ve ya başkası açınca  oyunu otomatik indirmeye başlamasını istiyorum nasıl yapılır"

Toplam 3 cevap

erdem336 (5) 6 yıl önce cevapladı

Zaten kendisi başlar önce kontrol eder sonra indirir ve dosya boyutuna göre kontrol etme işlemi uzar.

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

uTorrent programı arabiririmde üstte "Seçenekler"i tıklarsın. Açılan menüde  "Tercihler" üzerine gelir ve onuda tıklarsın. Tercihlerde "Genel" sekmesine girilir. Sonra;

Hepsi bu kadar. Bundan sonra bilgisayar açıldığında uTorrent programıda windows ile birlikte -sistem tepsisinde (saat takvim yanında)- açılır ve programa daha önce import edilmiş halde olan uTorrent dosyaları aktif olurlar, kaldıkları yerden download'a ve upload'a devam ederler.

shai (1) 6 yıl önce cevapladı

bu özellik oyun dosyalarının bozuk inmesine neden oluyor,yoyunu indirmeye başladıysan bilgisayarını açık bırak tamamen indirsin yada kapatman gerekiyorsa indirilen dosyayı duraklat (durdur değil) sonra kapat,açıncada devam et konumuna getir dosyaların hasar görmesini önlemiş olursun,ayrıca oyunların (repack) versiyonlarını değil mümkünse (skidrow) yada (reloaded) versiyonlarını indir daha sağlıklı olur