Torrent Olarak İndirdiğim Herşey MediaGet İle İniyor

taha17 (91) 7 yıl önce sordu

Film oyun vb. şeyleri torrent olarak indiriyorum sitelerden fakat indirdiğimde MediaGet ile açılmak zorunda oluyor MediaGeti daha önceden iobit IObit Uninstaller ile güçlü tarama yaparak sildim ama nedense hala media get ile iniyor bnuu nasıl düzeltirim

Toplam 2 cevap

jnrpnst (11) 7 yıl önce cevapladı

uzun sure olmuş ama şuan yenı yaşıyanlar olabılır dıye cevaplıyorum torrent yerine inen mediaget dosyasını bulun sag tıklayıp buraya çıkart dıyın oraya cıkan dosyalardan ( iso veya reloaded ) olanı seçin ve sag tıklayıp birlikte açı seçin ve utoorentı ayarlayın bu kadar basit umarım sorun yaşıyanlara çare olabilmişimdir

haosama (1) 7 yıl önce cevapladı

Denetim masasından program ekle/kaldır kontrol et veya tarayıcına mediaget eklentisi bulaşmış olabilir onu kaldır öyle denersen çözüme ulaşabilirsin

taha17 7 yıl önce

Kontrol ettim ikiside yok