Toshiba Canvio Ready ve Toshiba Canvio Basics arasında ne fark var?

Anonim (156) 1 yıl önce sordu

2 TB harici disk alacağım. Toshiba Canvio Ready  ve Toshiba Canvio Basics arasında kaldım. Toshiba Canvio Ready  ve Toshiba Canvio Basics arasında ne fark var?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 1 yıl önce cevapladı

Toshiba Canvio serisi neredeyse aynı özelliklere sahip. Aralarında çok büyük farklılıklar yok.

Toshiba Canvio Ready serisi daha yeni tasarıma sahip bir kasa ile birlikte geliyor.

Ready serisinde Ramp Loading technology ve  Shock sensor teknolojisi var. HDD bir darbe aldığında bunu algılıyor ve veri kaybını engelliyor.  HDD darbe aldığında şok sensörü devreye giriyor ve yazma kafasını geçici olarak devre dışı bırakıyor.