Toshiba notebook no bootable device-please restart the system hatası.

kullanici130862 (1) 7 yıl önce sordu

Toshiba notebook'umu açma düğmesine basınca normalde ekranda büyük harflerle Toshiba yazısı çıkar ve altta bir daire dönüp açılırdı. Ama şimdi Toshiba yazısının altındaki daire çıkmıyor ve 10 15 sn bekledikten sonra siyah bir ekranda no bootable device - please restart the system yazısı çıkıyor.Yardımlarınızı bekliyorum.

Toplam 1 cevap

xolair (1) 7 yıl önce cevapladı

Merhaba,

https://goo.gl/Z08bXT bu link üzerinden videodaki adımları takip ederek düzeltebilirsiniz,sanırım toshibadaki bazı modellerde kronik bir hastalık :)