Toshiba satellite touchpad algılama sorunu

dragebrace (1) 9 yıl önce sordu

Satellite laptopumun touch pad i bir tık yaptıktan sonra ikinci tık yani işemi algılamıyor. İlk işlemi yaptıktan sonra 2-3 saniye beklemem gerekiyor. Laptopum sıfır ilk aldığımdan beri bu sorun var

Toplam 1 cevap

dragebrace (1) 9 yıl önce cevapladı

Arkadaşlar sorunu çözdüm. Belki bazı arkadaşlar sorunu yaşayabilir nasıl çözdüğümü anlatayım. Aygıt yöneticisinden güncelledim ama hiçbir fayda etmedi. Ama toshibanın kendi sitesinden bulup indirdiğim driveri kurdum hiç bir sorun kalmadı. Saygılar

murat 9 yıl önce

Cevap olarak kabul et (Hemen solda, onay işareti) tıklarsanız başlığınız kapanacaktır.