Toshiba USB bellek biçimlendirme sorunu

pdr50 (15) 6 yıl önce sordu

Toshıba flash belleği pc'ye taktığımda sürekli biçimlendirme uyarısı alıyorum, biçimlendirmek istediğimde de hata alıyorum. https://uzmanim.net/soru/windows-bicimlendirmeyi-bitiremedi/13785

bu linkteki çözüm 2 komut istemi ile olan konuyu takip ettim sırasıyla yaptım clean yazısını cmd ye kopyaladığımda hata verdi..

Toplam 2 cevap

ismailsarp (6010) 6 yıl önce cevapladı

Belirtilen konudaki çözüm 2 de yapılan komut istemcisindeki komutlar USB flash diskinizi tamamen silmesi ve size sıfır olarak sorunsuz bir şekilde teslim etmesi gerekir.Eğer USB belleğinizde farklı bir problem yoksa burada sorun yaşamamız gerekiyor.

Mümkünse farklı bir bilgisayarda USB belleği aynı işlemlere tabi tutun.USB belleğinizde bir sorun yoksa çözülmesi gerekir.

pdr50 6 yıl önce

farklı bi bilgisayarda denemedim ama tv de de okumuyor

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

CMD'yi yönetici olarak çalıştırdınız mı?