Toshiba Windows 10 güncelledikten sonra kurulum istiyor

nuricen (1) 4 yıl önce sordu

Günceledikten sonra bilgisiyarmı acarken kurum istiyo ve kurulum ekranımda her şey donu yazılmı bişey sadece fare hereket ediyo bu hattanın cözumu neyden kaynaklanıyo yardımcı olursanız sevinirm şimdiden teşekurler

darkcrak 4 yıl önce

Tüm güç bağlantılarını çıkart batarya var sa bataryayı da çıkart sonra açma düğmesine 2 dakka bas bırak yap sonra bilgisayarı tekrar açmayı dene bataryayı vs takıp

omercik 4 yıl önce

Tam olarak nasıl kurulum istiyor? Kurulum istiyor dediğin yerden bir fotoğraf paylaşabilir misin?

nuricen 4 yıl önce

Nasıl foto atılıyor

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Kurulum istiyor lafın tam olarak anlaşılmamış. Mümkünse PC hangi ekranda takılıyor bir ekran görüntüsü eklemelisin.

nuricen (1) 4 yıl önce cevapladı

Nasıl atılıyor foto