Tp-Link Router hız limitleme

aliparadox (1) 1 yıl önce sordu

Merhabalar. Ben Azerbaycanda yaşıyorum burada internet bazen sıkıntı yaratıyor. Wifime bağlı kişilerin internetini sınırlamak istiyorum bunun için araştırma yaptım ama hiç biri benim aradığım gibi değildi. Hepsi eski videolar yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Toplam 1 cevap

murat (12492) 1 yıl önce cevapladı

Modemin arkasında ya da yönetim panelinde tam modeli yazar. Tp-Link Router hangi model bunu yazabilir misin? Buna göre araştırıp bilgi vereyim.