TP-Link TD864W modemde QOS veya trafik ölçeklendirme nasıl yapılır?

cemokka (1) 6 yıl önce sordu

Merhabalar.İnterneti evdekilerle ortak kullanıyoruz,onlar kablosuz ağ ile bağlanıyor ben ethernet kablosu ile bağlanıyorum.Sürekli olarak oyunlarda ping sorunu oluyor alışveriş sitelerinde özellikle 500 pinge kadar çıkabiliyor.İnternetten baya araştırdım fakat td864w için qos veya trafik önceliklendirme ayarlarını bulamadım.Bana çok karışık geldi yardımcı olabilir misiniz?

Toplam 1 cevap

furisu (28) 6 yıl önce cevapladı

Merhaba, aşağıdaki video aradığınız çözümü sunacaktır.

https://www.youtube.com/watch?v=ZcYSIiVGPB0