tr.search.yahoo.com nasıl kaldırılır?

eraykys (1) 6 yıl önce sordu

Ben bir oyun indirdim ardından Chrome'a girip bir şey aratınca ''Yahoo Türkiye'' yazmaya başladı sol üstte.Google yazısı yazmıyor artık.Çerezlere girmeye çalıştığımda ''Bu sayfanın çerezleri ayarlaması engellenmiştir'' yazıyor.Çerez engellemeyi yönet kısmına girince tr.search.yahoo.com orada duruyor bu ayar bir uzantı tarafından sabit tutuluyor yazısı var.Yahoo yu kaldırma konusunda yazdığınız yazıyı okudum ancak çözemedim sorunu.ADWcleaner da yahoo yu silemiyor.Acil yardım ederseniz sevinirim.Teşekkürler

Toplam 3 cevap

candan (4301) 6 yıl önce cevapladı

Tarayıcılarda sıkıntı varsa Başlat / çalıştırı açın bu dosya yolunu yapıştırın" %userprofile%\AppData\Local"

Google klasörünü silin sıkıntı olmaz kayıtlı kısayolar ve şifreleriniz silinir yeniden girersiniz

"C:\Program Files (x86)\"    Google klesörünü silin Google chrome yeniden kurun

zemana anti malware 15 gün ücretsiz burdan indirin  tarama yaptırın

bilgisayarı yeniden başlatın.

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Galiba tarayıcınıza reklam yazılımı bulaşmış. Zemana ile birlikte reklam yazılımlarının canını okuduğunu düşündüğüm Adwcleaner adlı programı da öneririm.

eraykys (1) 6 yıl önce cevapladı

ADWcleaner ile deneyince olmamıştı ama Zemana ile oldu çok teşekkürler :)