translate eklenti sorunu

hcy043 (7) 7 yıl önce sordu

eskiden google translate birşeyi seçtiğimde direk çeviriyordu ama şimdi pdf leri açıyorum chrome ile o işlevi yapmıyor acaba neden nasıl çözebilirim

Toplam 1 cevap

murat (12492) 7 yıl önce cevapladı

Google Chrome tarayıcı satırına chrome://settings/languages yaz ve enter tuşuna bas.

Açılan pencerede diller listelenecektir. Her dilin altında Bu dildeki sayfayı çevirmeyi öner diye seçenek var.

Bunu işaretlediğinde artık sana sayfaları çevirmek için öneri gelecektir.