TruckersMP girememe sorunu -ETS2MP - Fatal Error - Unsupported game version detected

hydra (3802) 3 yıl önce sordu

ETS2 - Fatal Error - Unsupported game version detected hatasonon çözümü nedir?

Toplam 1 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Oyunun sürümünün 1.37 olduğunu ve TruckersMP'nin 1.36 desteklediğini söylüyor, yapmamız gereken şey çok basit. Oyunu 1.36'ya döndürmek. TruckersMP 1.37 geçmesi lazım, 1 aydan fazla oldu daha geçmedi.

Eski sürüme nasıl döndüreceğim ?
Steam > Kütüphane > Euro Truck Simulator 2 > Sağ Tık Özellikler > Betalar > 1.36 Temporary.

3.4 GB Tekrar indirecek. İndirdikten sonra TruckersMP girebilirsiniz.