True Key silinmiyor MCAFFE REMOVAL TOOL yüklenmiyor, NSIS ERROR hatası nedir?

nuruuu (-3) 6 yıl önce sordu

Ben True key programini silmek MCAFFE REMOVAL TOOL yuklemek istiyordum ama yuklenmedi NSIS ERROR diye bir sey cikti.Cozumu nedir?

temmuz 6 yıl önce

"kbvdnbvdnfvdmnf vn skdbfdkjbfjdbjdhbfjbdsnbvjsdhfvjshbjhdbj" nedir? Çocukmusun?

nuruuu 6 yıl önce

aciklamani basta yapmistim orda da diyor ki aciklama kisa ne yapayyimyani,

nuruuu 6 yıl önce

nsis error nedir biliyormusun?

nuruuu 6 yıl önce

cocuk deyilim

temmuz 6 yıl önce

Açıklama kısa deniyorsa uzun yazarsın, zor değil. Bak ben nasıl düzelttim. Demek oluyormuş.

nuruuu 6 yıl önce

tamam ozur dilerim affedin olur mu? ben bu programi nasilsilicem?

temmuz 6 yıl önce

Bundan sonra dikkat etmelisin ( Site kuralları: https://uzmanim.net/hakkinda ). Altta bulunan mesajımdaki linklere girersen, oradaki yazılanları okuyup videoyuda izlersen, orada belirtilenleri sırasıyla yaparsan problemin çözülecektir. Kolay gelsin

nuruuu 6 yıl önce

oktesekkurler

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

nuruuu 6 yıl önce

abi bende uninstal.exe diye bir dosya yok

nuruuu 6 yıl önce

de bisey sorucam ben true keyde giris yapmadim yine de kaydeder mi parolami

nuruuu 6 yıl önce

nasilsilicemben bu lanet programi

nuruuu 6 yıl önce

mcaffe removal tool yuklenmiyor iste neyacam?

nuruuu 6 yıl önce

mcaffe removal tool

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Kardeşim eğer True Key'e giriş yapmadıysan parolalarını kaydetmez merak etme, için rahat olsun