TrustedInstaller msvcr100_clr0400.dll Silmeme izin vermiyor ?

hakanbulut (1) 7 yıl önce sordu

msvcr100_clr0400.dll bu dll türü dosyayı TrustedInstaller izin vermiyor ancak izinlerden hertülü izin vermeye çalıştğım zaman uygula dediğim zaman da dll hataları veriyor uygulamıyor. Eğer uygulamalı olarak anlatmak isterseniz ammyy bağlantısı kurarakta yardımcı oalbilrisiniz Teşekkür ederim.

Toplam 1 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

Bu dosyada değişiklik yapabilmeniz için TrustedInstaller size izin vermelidir hatası çözümü için @murat arkadaşın paylaşısı işini görür sanırım konuya gidin