TTnet şifreleme virüsünün çözümü var mı?

eyolvac (1) 9 yıl önce sordu

Mail yolu ile gelen TTNET virüsü tüm dosyalarımı şifreledi.

Mail yoluyla Ttnet adına gelen dosyaları şifreleyen; virüs çözümünü bilen varmı?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 9 yıl önce cevapladı

CryptoLocker virüsü nasıl temizlenir? Şifrelenmiş dosyalar nasıl açılır? linkinde daha önce olası dosya kurtarma yöntemi anlatılmıştı.

TTnet fidye virüsü olarak bahsi geçen virüsün şifrelediği dosyaların şifrelerini çözmek mümkün değil. Fakat çözümde de anlatıldığı gibi gölge kopyalar duruyorsa dosyaları kurtarmak mümkün oluyor.