Ttnet şifremi değiştiremiyorum

anonim15432 (1) 8 yıl önce sordu

Ttnet şifremi değiştirmem için kullanıcı adım ve şifrem var. Kullanıcı adını yazıyorum ama system.string[] diye saçma sapan bi şifre var yazıyorum ama giremiyorum bi çözümü var mı?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 8 yıl önce cevapladı

Cep telefonuna gelen mesajda Sifreniz " System.String[]. " yazıyorsa bu TTNET'in hatasından kaynaklanıyor.

Telefona şifreyi göndermeyi beceremiyorlar. Aslında buradaki  " System.String[]. " sizin parolanız değil. Şifre gönderme yazılımındaki bir hatadan dolayı telefonunuza şifre gelmiyor.

Buradan TTNET Tek şifreye üye olabilirsin: https://teksifre.ttnet.com.tr

Tek şifre bilgileri ile TTNET şifresini değiştirebilirsin.