TTNET Zyxel vmg3312-b10b modemi başka internet sağlayıcı ile kullanamıyorum

nuri92 (32) 5 yıl önce sordu

zyxel marka modem kullanıyorum TTNET verdiğini  model  VMG3312-B10B  ama güncellemek istediğim zaman TTNET sağlayıcı ile geliyor  harici bir sağlıyıcı kullanamıyorum GÜNCELLEMEKLE ÇÖZERİM DEDİM AMA OLMADI YİNE TTNET ÇIKIYOR

darkcrak 5 yıl önce

Daha detaylı anlatırmısın?

nuri92 5 yıl önce

modemin arayüzüne girince başka İNTERNET SAĞLAYICI KULLANICI ADI İLE ŞİFRE Yİ GİREMİYORUM NASIL ÇÖZERIM

nuri92 5 yıl önce

ANLAYAN YOKMU

nuri92 5 yıl önce

Model : VMG3312-B10B Yazilim Versiyonu : V.100 (AAPP.7)D0 Açiklama : V.100 (AAPP.7)D0 Firmware yazilimi, TTNET Kampanyalarinda " satilan " ürünler için geçerli yazilimdir. BAĞIMSIZ GÜNCELLE BULAMIYORUM

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

İnternet servis sağlayıcılarının verdiği modemi başka bir sağlayıcı için kullanamıyorsun. Çünkü sadece o sağlayıcıya özel oluyor.

nuri92 5 yıl önce

peki yazılım olarak yapamayız mı güncelleme olamaz mı

omercik 5 yıl önce

Bunu yazılımsal olarak değiştirmen mümkün değil. İnternet şirketlerinin verdiği modemler böyledir. @nuri92

nuri92 5 yıl önce

normal satılan mağazalar da modemler nasıl oluyor mesela zyxel modemler yazılımsal olarak tek ürün mü oluyor TTNET in mesela

omercik 5 yıl önce

Sen kendin satın aldığın Zyxel veya başka marka modemi istediğini internet şirketinde kullanabilirsin. Sadece internet şirketinin sana kendisi verdiği modemlerde durum böyledir. Yoksa mağazadan satın aldığın modemde özgürsün elbette @nuri92

nuri92 5 yıl önce

hm peki Zyxel modem TTNET ten ayrı yazılımı olmaz mı dahası yazılım düzeltme gibi yazılımsal yolu yokmu TTNET KALDIRMAK NORMAL OYNANMAMİŞ AYARI DEĞİŞTİRİLMEMİŞ YAZILIM YA DA ŞİRKETTEN ALMAK MUKKUN MU

omercik 5 yıl önce

444 1 759 numaralı Zyxel Müşteri Hizmetlerini arayıp sorabilirsin istersen. Bir çözümü varsa sana mutlaka söylerler. @nuri92