TTSRoot klasörü nedir?

rzgr (17) 5 yıl önce sordu

Telefonda TTSRoot klasörü nedir? Telefonun root  edilmiş mi demektir?

http://i.hizliresim.com/nlRjvg.jpg

Toplam 1 cevap

murat (12492) 5 yıl önce cevapladı

Android işletim sistemine ait bir klasör değil. Muhtemelen yüklediğin bir programa ait bir klasör. TTS kısaltması aklıma Text-To-Speech (TTS)  yani metni sese çeviren yazılımları getiriyor. Belki bu tür bir program yüklemişsindir telefonuna o açmıştır.

Hayır telefonun Root edilmiş demek değil. TTS ROOT klasörü herhangi bir programa ait bir klasör olabilir.