tüm aboneliklerden çıkmak için skriptim yazdım olmuyoyur

asad500 (1) 1 yıl önce sordu
  • bana bu hatayı veriyor:VM480:13 Uncaught TypeError: Cannot read properties of null (reading 'click')
  •     at <anonymous>:13:65
  •

Toplam 1 cevap

ilkaybaki (236) 1 yıl önce cevapladı

Merhaba,

Buradan boş yere sağ tıklayıp öğeyi denetle deyin ya da incele.

Consol yazana tıklayın, consola alttaki kodu yapıştırıp entera basın.

function reddit_strangestringtobesafe_unsubscribe(channel){channel.click();document.querySelector("#main yt-button-renderer#confirm-button").click();}Array.prototype.forEach.call(document.querySelectorAll("paper-button[subscribed].ytd-subscribe-button-renderer"), function(el){setTimeout(function(){reddit_strangestringtobesafe_unsubscribe(el);}, 10);});