Tüm masaüstü simgeleri Firefox simgesi oldu

oktayy09 (6) 9 yıl önce sordu

Masaüstü ikonlarımın hepsi firefox ikonu oldu. Hangi uygulamaya tıklasam mozillada bir sekme açılıyor sadece mozillayı kullanabiliyorum. Windows 7 kullanıyorum. Masaüstü simgelerinin normale dönmesi için ne yapmalıyım?

Toplam 2 cevap

cemkara (4215) 9 yıl önce cevapladı

Windows 7 kısayol sorunu oluşmuş gibi görünüyor. Bunu onarmak için Repair .lnk (Shortcuts) File Association

uygulamasını indirin ve çalıştırın. Bozulan Windows 7 kısayollarını onaracaktır.

Linkteki uygulamayı indirdikten ve çalıştırdıktan sonra Start butonunu tıklayacaksınız. .lnk uzantılı dosyaların ilişkilendirilme sorunlarını düzenleyecek ücretsiz bir programdır.

efe (65) 9 yıl önce cevapladı

benzer sorunumu Windows 7 geri yükleme noktasını kullanarak sorunun olmadığı bir zamana geri alarak çözmüştüm.