Tumblr Magic link'i yolla nedir ve ne için kullanılır?

bl4lev (790) 4 yıl önce sordu

Tumblr magic link ne demek?

Tumblr magic link ne için kullanılır?

Tumblr magic link nasıl kullanılır?

Toplam 1 cevap

bl4lev (790) 4 yıl önce cevapladı

Tumblr magic link ne demek ve ne için kullanılır?

Tumblr, magic link türkçe ismiyle bana sihirli bağlantıyı gönder demektir şifre girmeden e-posta üzerinden giriş yapmanızı sağlar size kolay yol sunmak için oluşturulmuştur.

Tumblr magic link nasıl kullanılır?

Tumblr e-postanızı yazıyorsunuz ve magic link'i yolla yazana tıklıyoruz ve e-postanıza tumblr tarafından bi link yollayacaklar ve linke basıyorsunuz şifre girmeden giriş sağlanıyor

E-postaya gelmiş olan mail şöyle başlıklı olacaktır

Tekrar hoşgeldin, uzmanimnet!

Tumblr'a girmek için düğmeye dokun.

ve başlat' yazan alana tıklıyoruz ve artık ne işe yaradığını öğrendik bu kadar.