Tumblr what's new nedir?

bl4lev (790) 3 yıl önce sordu

Tumblr'da what's new isimli bölüm aktif edildi ve bunun ne amaçla kullanıldığını öğrenmek istiyorum?

Toplam 1 cevap

bl4lev (790) 3 yıl önce cevapladı

Tumblr gün geçtikçe yeni güncellemelerle bizlere merak uyandırmakta başarılı ve son günlerde what's new yani yeni etiketi ile yayınlanan kategorinin ne olduğunu hep birlikte öğrenelim?

Nedir bu what's new denilen ufaklık?

Tumblr başlatmış olduğu yeni güncellemeleri ve hangi hataları uygulama üzerinde düzelttiğini okumanız için blog tarzı oluşturduğu yer.

Türkçe karşılığı ne var ne yok olarak bilinmekte