Tunnelbear bağlanıyor ama çalışmıyor sorunu

omercik (9418) 6 yıl önce sordu

Tunnelbear bağlanıyor ama çalışmıyor. Çözümü nedir?

Tunnelbear bağlantı sorunu nasıl çözülür?

Tunnelbear VPN bağlanmıyor sorunu

Tunnelbear sunucu bağlantısında hata...

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Tunnelbear bağlanıyor ama çalışmıyor, hiçbir siteye girilmiyor. Sorun ne olabilir?

16 Mart 2018 itibariyle Tunnelbear VPN servisinin 5651 sayılı kanun kapsamında Türkiye'de erişimi engellendi.  Engellendiği için Tunnelbear bağlantı sorunu yaşıyorsunuz. Bazı kişilerde hiç bağlanmayıp, bağlanıyor yazısında takılı kalıyorken bazı kişilerde ise bağlanıyor ama çalışmıyor. Yani Tunnelbear hiçbir siteye girmiyor.

Tunnelbear VPN servisine ve tunnelbear.com web sitesine Türkiye'den erişim sağlamak artık mümkün değil.