Tüplü TV'yi monitör olarak kullanmak mümkün mü?

sehmus184 (2) 8 yıl önce sordu

İnternette scart to vga diye bir kablo buldum. Bunu alsam bende pc kasası ile tüplü tv ye bağlayabilir miyim? Bilgisayarı tüplü televizyona bağlayarak tüplü televizyonu monitör olarak kullanan var mı?

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 8 yıl önce cevapladı

Tüplü TV'yi elbette monitör olarak kullanabilirsiniz.

VGA TO SCART sizin aradığınız kablo. VGA TO SCART kablo ile PC'nin VGA çıkışından televizyonun Scart girişine bağlantı yapabilirsiniz.

Seneler evvel yapmıştım.  55 ekran tüplü Sony televizyona kasamı bağlamıştım. Sonuç gayet tatmin ediciydi.

N11 üzerinde Google aramalarında buldum: VGA TO SCART

Fiyatı daha uygun başka sitelerde olabilir.

sehmus184 8 yıl önce

tşk ettim deneyecem inş olur

mkaan (11) 8 yıl önce cevapladı

Bunu ilk yaptığımda ne sevinmiştim hey gidi günler