Turbobit dosya indiremiyorum

jackrudolphgs (59) 4 yıl önce sordu

Turbobit normal kullanıcı olarak indirmeye çalıştığım zaman anasayfaya atiyor. Dosya indiremiyorum.. nasıl çözebilirim?

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 4 yıl önce cevapladı

Tarayıcının veri dosyalarını temizlemeyi deneyebilirsin. Ya da Chrome tarayıcısı açıkken CTRL + SHIFT + N tuşlarına birlikte bas. Bu sana gizli bir sekme açacaktır. Bu sekme üzerinden Turbobit indirme linkine git ve oradan indirmeyi dene. Bir Cookie yani çerez sorunu yaşıyor olabilirsin.  Bunun dışında indirmen bir sebepten dolayı engelleniyor olabilir. Dosya kaldırılmış ya da indirmek istediğin dosyaya erişim hakkın olmayabilir.