Turbox oyun PC alınır mı?

nvidiagtx (690) 6 yıl önce sordu

Merhabalar Turbox oyun PC alacağım, ama bazı sorularım var. 16 GB DDR3 RAM varmış güzel görünüyor, almalımıyım?

NOT: Oyun oynamak için alacağım, oynamak istediğim şu oyunları açar mı?

Zula

Wolfteam

Minecraft

BattleGrounds

NFS

LFS

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

"Şu bilgisayar alınır, şu alınamaz" diye bir şey yok, bu tamamen senin kullanım amacına bağlı. Amacın sadece bilgisayara sahip olmak, lazım olduğunda günlük işlerini halletmekse gayet alınır.

ilyashalatci (26) 6 yıl önce cevapladı

3. nesil bir işlemciye sahip her ne kadar i7 olsa da.. Direkt olarak toplama bilgisayar alman daha iyi olur(eğer oyun için istiyorsan)