Turk.net bağlantı sorunu - 10 Haziran 2020

Anonim (156) 3 yıl önce sordu

Arkadaşlar Turk.net kullanıyorum. Bağlantım sürekli gidip geliyor. Geldiğindede inanılmaz yavaş. Sorun bende mi yoksa Turk.net'te mi? Turk.net kullanan arkadaşlarda durum nedir, bilgi verebilirler mi?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 3 yıl önce cevapladı

İstanbul'dan bildiriyorum evet şuanda Türk.net'te bağlantı sorunu var. Internet gelip gidiyor.  Başka arkadaşlar ile de konuştum. Farklı bölgelerden onlarda da sorun varmış. Düzelir herhalde alıştık artık böyle gelip gitmelere.